Nauka angielskiego, która zmieni Twoje życie

Działa nawet jeśli masz za sobą inne próby

Czy chcesz wreszcie:

Stosować słówka i gramatykę w praktyce?
Widzieć efekty swojej nauki?
Czerpać motywację do nauki od innych?
Uczyć się w nowoczesny sposób, bez podręcznika?
Poczuć pewność siebie w angielskim w pracy i w życiu towarzyskim?
Za cenę jednej lekcji otrzymać kompleksową naukę angielskiego na platformie oraz z lektorami przez cały miesiąc?

Być może nie wierzysz już...

Prawdopodobnie nie jest to Twoje pierwsze podejście do angielskiego.

Być może nawet nie wierzysz, że możesz się nauczyć i bardzo ostrożnie podchodzisz do wszelkich metod i kursów.

Być może nie wiesz od czego zacząć. Czujesz, że blokuje Cię strach przed mówieniem. Frustrują Cię kolejne proby i nie możesz zdobyć się na systematyczność?

A może siedzisz nad książkami, a gdy przyjdzie do rozmowy w głowie masz pustkę?

Przy tym wszystkim nie masz czasu na dojazdy na kosztowne lekcje.

W głębi serca jednak, chcesz wreszcie ruszyć do przodu.

Dlatego jesteśmy tutaj dla Ciebie i chcemy zabrać Cię w podróż do pięknych efektów.

Z tej strony Aggie i Kamil.

Kamil: miałem w szkole dobre oceny i uczyłem się gorliwie słówek i gramatyki, ale nie potrafiłem swobodnie wyrażać swoich myśli w rozmowach, co totalnie mnie frustrowało i dołowało. Zderzenie z prawdziwym językiem za granicą pokazało mi, że nic nie umiem! W pewnym momencie ktoś powiedział mi: "Język to za mało, zobacz tutaj wszyscy mówią." Byłem załamany. 
Aggie: Kiedy wyjechałam po raz pierwszy do USA, mając 12 lat, mimo, że angielski uwielbiałam, nie byłam w stanie powiedzieć więcej niż "yes" i "no". Wstydziłam się straszliwie odezwać.

Bałam się, że palnę coś głupiego, nikt nie zrozumie i wyjdzie, że ten mój angielski nadaje się do niczego. Bałam się mówić. Mówiłam cicho i niewyraźnie.

Myślałem, że nie mam talentu

Kiedy wyjechałem za granicę, poszedłem na pierwsze zajęcia prowadzone w języku obcym.

Szybko stwierdziłem, że nie dam rady. Tego jest po prostu było za dużo, ale nie miałem wyjścia. Musiałem jakoś przetrwać.

Przez 4 miesiące robiłem wszystko, co w tamtym czasie uważałem, za przeciwieństwo skutecznej nauki. Zamiast siedzieć nad podręcznikami, uczyć się słówek i gramatyki, robiłem zupełnie inne rzeczy.

Spotykałem się z ludźmi, oglądałem telewizję, chodziłem na wykłady, robiłem zakupy, zwiedzałem.

Wszystko było niewygodne, męczące i czułem się okropnie niezdarnie. Bałem się, że po powrocie do Polski będę mieć zaległości... i ciągle miałem poczucie, że się nie uczę.

Ale! Coś zaczęło się dziać. Stopniowo obywałem się z różnymi sytuacjami.

Ale... poczekałem kilka miesięcy

Po tych kilku miesiącach wróciłem do Polski. Okazało się, że stało się zupełnie odwrotnie do moich obaw.

Wróciłem mówiąc swobodnie, naturalnie, z dobrą wymową i gramatycznie.

To był dla mnie prawdziwy szok.

Jak mogłem się tyle nauczyć.... nie ucząc się?

Okazuje się, że to jest bardzo logiczne i pokrywa się absolutnie z wiedzą naukową na temat procesu uczenia się, działania mózgu!

Zaczęliśmy stosować metodę Vagaru z naszymi uczniami:


Kasia miała ogromną blokadę w mówieniu

Była na początku bardzo sceptyczna. W kilka miesięcy zrobiła coś, w co nigdy sama by nie uwierzyła - wyjechała na wymianę studencką za granicę. Później ukończyła studia w języku angielskim.


Diana nauczyła się swobodnie komunikować.

Bez żadnego certyfikatu językowego dostała się na studia w Wielkiej Brytanii, a dzisiaj pracuje analizując badania naukowe po angielsku.


Aneta: "W szkole zawsze miałam poczucie, że nie mam talentów do języków"

Aneta, również bardzo sceptyczna na początku, która mówi o sobie: “Nigdy nie myślałam, że na co dzień będę posługiwać się angielskim”
“W szkole zawsze miałam poczucie, że nie mam talentów do języków”.

Dzisiaj rozmawia na luzie po angielsku ze swoim anglojęzycznym partnerem i mieszka za granicą.


Paweł po kilku miesiącach nauki  dostał pracę z angielskim

Paweł nie dostał pracy w korporacji, ponieważ pomimo tego, że rozumiał, co ktoś mówi, nie potrafił się wypowiedzieć.  Po kilku miesiącach nauki ponowił próbę i dostał pracę od razu. Rozmowa kwalifikacyjna nie była dla niego żadnym problemem.

Jak i dlaczego to działa?

Niemal u wszystkich występuje dokładnie ten sam schemat:

Uczysz się słówek i gramatyki, robisz ćwiczenia i testy, ale nadal masz te same blokady.  Powoduje to frustrację i zastanawianie się: co jest ze mną nie tak, że nie umiem jeszcze mówić po angielsku?

Typowo szkolne podejście do nauki, uczenie się słówek na pamięć i rozwiązywanie ćwiczeń z gramatyki nie przynosi efektów w postaci swobodnego mówienia, a wręcz powoduje, że tłumaczysz w głowie z polskiego na angielski. 

Nie myślisz więc automatycznie po angielsku, a mówienie sprawia Ci po prostu trudność, bo zamiast naturalnie wyrażać swoje myśli, Ty w głowie szukasz słówek, które próbujesz tłumaczyć i zastanawiasz się którym czasem je skleić.

Jesteś jak rowerzysta, który niesie rower w częściach. Masz teoretycznie wszystko, co potrzeba, aby jechać, ale w praktyce nie ma najmniejszej szansy na przyjemną przejażdżkę.

"Odkąd trafiłam na Vagaru, wszystko się zmieniło. Przestałam się bać."

"Przez ten krótki okres czasu nauczyłam się więcej niż przez całe życie."

"Vagaru i vagarowicze wspierają mnie w nauce angielskiego, są dla mnie ogromną motywacją."

Żeby mieć swobodny angielski...

Zobacz, jak to jest, że po latach szkolnej podręcznikowej nauki, po kursach, po wielu słówkach i regułach gramatycznych większość osób nadal nie czuje się swobodnie w luźnych rozmowach? Nie czuje się na siłach, aby zacząć pracę po angielsku lub zorganizować samodzielnie podróż?

Dochodzimy do największego kłamstwa, którym jest to, że aby mieć swobodny angielski, musisz dojść do jakiegoś poziomu, np. C1 i że musisz iść po kolei po szczeblach poziomów, których przejście, zgodnie z tabelami, zajęłoby Ci połowę życia.

W dodatku uczysz się przez prawie cały czas ze sztucznie wytworzonych, spowolnionych dialogów z idealną ścieżką dźwiękową nagranych w studiu, które za nic w świecie nie zdarzają się w prawdziwej rozmowie i prawdziwym życiu.

Absolutnym wrogiem efektów jest też podręcznikowy nawyk uczenia się na tekstach i wypisywania z nich jak najwięcej słówek z nadzieją, że jak nadejdzie okazja to ich użyjesz.

Widzisz, stawiając sprawę w taki sposób, wiele lat temu, kiedy jeszcze nie było Internetu, wydawcy podręczników i największe szkoły językowe zbudowały sobie taki system nauki na potrzeby nauki grupowej w zamkniętych klasach, na wzór szkolny, tworząc tym samym doskonałego klienta, który będzie szedł od poziomu A0 do poziomu C1 przez kilkanaście lat w poczuciu, że jeszcze nie jest wystarczająco dobry, aby zetknąć się z prawdziwym językiem.

W tym czasie wyda kilkanaście tysięcy złotych, a najlepiej jeśli zda jeszcze kilka egzaminów certyfikowanych, za kolejne kilka tysięcy

Do tego wszystkiego "idealny klient" wciąż nie będzie się czuć pewnie, więc w życiu dorosłym dorzuci jeszcze droższe zajęcia Business English, które są tylko trikiem marketingowym. Wiemy to, bo nasi uczniowie, znając język ogólny, bez problemu posługują się językiem biznesowym. Zgłębiają po prostu słownictwo charakterystyczne dla swojej firmy i produktu. Nigdy, żaden podręcznik tak konkretnej specyfiki nie będzie zawierać.

Zastosuj więc sposób, który działa

Zostaliśmy tak nauczeni. Szkoła, kursy, podręczniki. Lata pracy w niewłaściwy sposób. Brak informacji jak działa nauka języka i jak masz to robić.

Standardowa szkoła nie powie Ci tego, co my, bo wymagałoby to totalnej rewolucji systemu nauczania.

Szkoły językowe nie powiedzą Ci, że nauka 2 razy w tygodniu z podręcznika nie ma sensu, bo stracą cennego klienta.

Jednak wiedząc to wszystko możesz zastosować u siebie inne podejście.

"Zmieniło się moje życie. Zaakceptowałam, że popełnianie błędów jest bardzo potrzebne."

"Do tej pory nic nie potrafiło mnie pchnąć do takiej nauki. Dzięki Vagaru zdecydowałam się na wyjazd do USA, na który zawsze się bałam pojechać."

"Wszystko na Vagaru jest podane na tacy, więc nie musisz myśleć o tym jak się uczyć angielskiego."


Co działa?

Zdajesz sobie sprawę, że uczysz się więc nie po to, żeby jak najszybciej nauczyć się 150 słówek.

Nie po to, żeby zrobić całą książkę do gramatyki.

Robisz to, żeby posługiwać się angielskim w życiu, pracy i spełniać swoje marzenia.

Aby Twoja nauka była skuteczna, musi być ciekawa. Żeby była ciekawa, musi dotykać tematów, które dla Ciebie są fajne i interesujące.

Jeśli będziesz zmuszać się do nieefektywnych ćwiczeń pasywnych, będziesz tracić tylko swój czas, energię i pieniądze.

I teraz najważniejsze: Twoim zadaniem jest zacząć dzisiaj używać angielskiego w swoim życiu. Bez względu na to, jaka jest Twoja obecna pozycja startowa, czyli poziom.

Zawsze, tak samo, to działa, w 100%.  

Prawdziwy angielski

Otaczaj się prawdziwym angielskim, nawet jeśli nic nie rozumiesz, gdy oglądasz filmy lub słuchasz.

Nagrania po angielsku nawet dla osób na poziomie początkującym nie powinny być specjalnie spreparowane sztucznie spowolnionym tempem i przesadną (niekiedy śmieszną i sztuczną) artykulacją i składnią. 

Bez względu na jakim poziomie jesteś, słuchaj i oglądaj po angielsku na tematy, które lubisz. Nie musisz od razu rozumieć. I zapewniamy Cię, że nie będziesz rozumieć. I to jest kluczowy element całego procesu, którego nie możesz pominąć. Z czasem, nagle okaże się, że nie będziesz wiedzieć skąd, ale zaczniesz rozumieć całe filmy i seriale.

10 minut, ale codziennie

Nie masz czasu na angielski? Tak naprawdę nie masz siły, bo nie wiesz dokładnie co robić i nie wiesz czy to zadziała, a gdy zaczynasz, wpadasz na głęboką wodę i szybko toniesz w nadmiarze.

Twoim kluczem do uzyskania wymarzonych efektów jest Twoja codzienna nauka (Plan Absolutnego Minimum).

Badania neurobiologów potwierdzają, że sesja nauki trwająca już od 7 do 30 minut przynosi największe rezultaty, pod warunkiem, że jest to regularna sesja.

Nie zasiadaj więc 2x w tygodniu po 60 minut do angielskiego, bo w ten sposób tracisz tylko czas i pogłębiasz swoją frustrację. Jeśli to będzie jedyny Twój kontakt z językiem w Twoim życiu, będziesz uczyć się X lat i nadal nie będziesz widzieć efektów.

Twoją nauką od teraz niech będzie codzienny kontakt z prawdziwym językiem w różnych częściach dnia. 

Bez względu na to, jak bardzo intensywny jest Twój dzień, 10 minut na pewno znajdziesz.

Ucz się na głos. Od teraz.

Boisz się mówić, a gdy masz się odezwać, czujesz pustkę? To normalne. To nie Twoja wina, tylko metod które Ci wpojono.

Nie tylko słuchaj angielskiego, ale
codziennie mów na głos, w domu, w pracy, w tramwaju i samochodzie. Oswajaj się z tym, że ktoś inny słyszy jak mówisz. Rób to od pierwszego dnia nauki, bez względu na to, na jakim jesteś poziomie. 

Mów do siebie, mów do lustra, mów do swoich przyjaciół. Rozmawiaj z innymi osobami, które też się uczą, umawiaj się na zoom call z native speakerem.

Znajdź inne osoby, z którymi będziesz uczyć się wspólnie.

Cokolwiek zapisujesz czy powtarzasz, mów na głos. Praktykuj shadowing, czyli powtarzanie za lektorem i nagrywaj się regularnie.

Zmień myślenie. Zacznij najpierw słuchać i mówić. Pokochaj błędy i niewygodę.

Ciekawe czy Cię przyłapiemy. Czy mówisz sobie czasami "muszę najpierw ogarnąć słówka i uzupełnić braki gramatyczne"? Jeśli tak, mamy Cię.

Zamiast uczyć się słówek i analizować teorie gramatyczne, zacznij uczyć się tak, jak potrzebuje tego Twój mózg.

Wiesz na czym polega proces nauki w naszym mózgu?

Zapamiętujemy to, co robimy regularnie. Wzmacniany ścieżki neuronowe odpowiedzialne za tę konkretną czynność, którą wykonujemy. Jeżeli więc uczysz się przez rok teorii gramatyki i wkuwasz niezwiązane z niczym słówka, to wzmacniasz dokładnie takie ścieżki neuronowe, dlatego w tym obszarze widzisz efekty. 

A więc robisz test, wychodzą postępy, widzisz tekst i słówka, rozumiesz. Ale po roku nauki teorii i słówek po cichu nie będziesz rozumieć filmów ani rozmawiać płynnie.

Dlatego bez względu na to na jakim jesteś poziomie, zacznij naukę od mówienia. Oczywiście z błędami, bo błędy będą Twoim przyjacielem i najlepszym nauczycielem. Błędy są naturalne w procesie nauki.

Całe zdania.

Uczysz się słówek, ale nie umiesz użyć ich w rozmowie? Jeśli nauka słówek do tej pory nie przyniosła Ci efektów, zmień ją.

Przestań tłumaczyć słówka oderwane od kontekstu. Przestań zapisywać je w nieczytelnym dla mózgu słupku. 

Zamiast tego stosuj notowanie wizualne i korzystaj z definicji oraz zdania po angielsku, w którym to słówko występuje.  To będzie na początku wielka zmiana i szok. Będziesz się zastanawiać: dlaczego nikt mi o tym wcześniej nie mówił???

Tak, na początku zajmie Ci to więcej czasu i nie opanujesz 10 słówek na dzień, ALE będziesz swobodnie używać w rozmowie tego, czego się uczysz.

W ten sposób budujesz trwały zasób słownictwa, dzięki któremu potrafisz z automatu wyrażać swoje myśli po angielsku.

Ciesz się samym procesem. Zacznij mierzyć postępy jakościowo.

Jeśli czekasz tylko na efekty, psujesz sobie całe piękno drogi. Jeśli droga będzie Cię cieszyć i będzie ciekawa, znacznie szybciej dojedziesz na miejsce.

"Nie widzę efektów" - ale jak je mierzysz? Czy je w ogóle mierzysz?

Mierz swój progres nie procentami testów i ilością słówek, ale tym, co faktycznie umiesz powiedzieć. Np. w tym tygodniu nauczyłem się jak zarezerwować pokój w hotelu.

Śledź swoje własne postępy zadając sobie bardzo proste pytania na koniec każdego tygodnia: O czym potrafię opowiedzieć? Co już umiem? Czy rozumiem więcej? Jak spędziłem mój tydzień z angielskim?

Masz talent. Pamiętaj o tym.

Spójrz na fakty: przecież czytasz, rozumiesz i mówisz po polsku. Możesz uczyć się wszystkiego i możesz uczyć się przez całe swoje życie.

To nie jest prawda, że nie masz słuchu czy do języków. Gdyby tak było, nie mówiłbyś w ogóle nawet po polsku. Ale mówisz.

Zwróć uwagę na to jak inaczej uczyliśmy się mówić po polsku, a jak inaczej uczymy się angielskiego (czy też każdego innego języka obcego). 

Dzięki neurobiologii wiemy już od ponad 20 lat, że ludzki mózg jest plastyczny, co oznacza, że jest zdolny do nauki przez całe życie. 

Innymi słowy, każdy człowiek może uczyć się nowych rzeczy tak długo jak żyje. I wiek nie jest przeszkodą. Ani talent. Ani słuch.

Żeby uczyć się nowych rzeczy, niezbędna jest wiedza o tym, jak zaangażować nasz mózg do skutecznej nauki. 

To nie jest łatwe:

trzeba zdobyć wiedzę o ćwiczeniach, które działają
wyszukać materiały na Youtube, TEDx, w serialach i filmach, i następnie wybrać te, które Cię interesują
opracować te autentyczne materiały zgodnie z wiedzą o skutecznych ćwiczeniach, wybrać zwroty, poszukać definicji i zdań wraz z ich wymową, częściowo przetłumaczyć
zapisać sobie wszystko w jednym miejscu, aby mieć zawsze pod ręką
znaleźć native speakera, z którym możesz konwersować
mieć kogoś, kto w praktyczny sposób potrenuje z Tobą gramatykę
znaleźć kogoś, kto poprawi Twoje błędy i pomoże Ci się rozwijać
poszukać innych ludzi na grupach, z którymi możesz uczyć się razem
uczyć się całych zwrotów w kontekście i je regularnie powtarzać, i to jeszcze z prawidłową wymową
wreszcie wdrożyć to wszystko do swojego życia i systematycznie z tym pracować

Dlatego stworzyliśmy Vagaru:

Otrzymujesz dokładny program nauki na każdy dzień, dzięki czemu zamiast zastanawiać się, po prostu działasz
Zaczynasz od 10 minut dziennie, dzięki czemu jesteś w stanie wytrwać w systematyczności
Korzystasz z autentycznych materiałów, dzięki czemu uczysz się od razu żywego realnego języka nawet na początku nauki!
Masz dostęp do kilkudziesięciu konwersacji na żywo w każdym miesiącu z lektorami, dzięki czemu przełamujesz swoje bariery i zaczynasz rozumieć i mówić
Piszesz krótkie komentarze i dostajesz poprawę gramatyczną, dzięki czemu piszesz poprawnie i uczysz się na swoich błędach
Ćwiczysz gramatykę w realnym kontekście, dzięki czemu zaczynasz używać jej w praktyce
Masz grupę wsparcia na społeczności Vagaru, dzięki czemu możesz znaleźć osoby do wspólnej nauki
Co tydzień otrzymujesz nowy temat, dzięki czemu wreszcie nie masz żadnych zaległości, niczego nie musisz nadrabiać, uczysz się tu i teraz, w swoim własnym tempie, które jest doskonałe.
Zmieniasz swoje podejście do nauki, a co za tym idzie.. zmieniają się Twoje efekty i Twoje życie

Jak wygląda Vagaru?

Co znajdziesz na Vagaru?


Nauka samodzielna

Dokładny plan i cel nauki na każdy tydzień, kontakt z angielskim krok po kroku.

Gotowe ćwiczenia na 10, 30 lub 60 minut
Autentyczne nagrania audio i wideo z transkryptami i tłumaczeniami
Na każdym poziomie (także od podstaw)
Definicje zwrotów i konteksty użycia
Co tydzień nowe ciekawe tematy
Zwroty, phrasal verbs, idiomy z prawdziwego życia


Konwersacje z lektorami

Ponad 40 godzin webinarów na żywo w miesiącu. Możesz brać udział we wszystkich.

Konwersacje na tematy, których uczysz się w Nauce samodzielnej
Bonusowe webinary gramatyczne
Dodatkowe webinary z polskim lektorem
Godziny poranne i popołudniowe w każdym tygodniu
Przełamujesz blokadę w mówieniu
Na każdym poziomie zaawansowania
We wspierającej, przyjaznej atmosferze


Wiadomość w butelce

Twoja indywidualna informacja zwrotna do wypowiedzi pisemnych.

Twoje zadania są codziennie sprawdzane przez lektora
Dokonując poprawy własnych wypowiedzi uczysz się najszybciej
Uczysz się poprawnie formułować myśli po angielsku 


Nauka naturalnymi metodami Vagaru®

W zgodzie z naszym doświadczeniem i neurobiologią:

From-phrase-to-sentence
(Zwrot-definicja-zdanie)
Shadowing
Memory Scan
Notowanie wizualne
Praca w grupie i Language Buddy
Be A Teacher
Imersja językowa i autentyczny język
Mówienie na głos
Nagrywanie się
Budowanie umiejętności zamiast testów i ocen


Ponad 700 tematów do wyboru

Technologia, rozwój osobisty, sceny z filmów i seriali, wystąpienia TEDx, piosenki, Business English, historia, zdrowie, pieniądze, natura... i wiele innych

Z transkryptem, opracowanymi zwrotami, definicjami i zdaniami
Z komentarzem i wyjaśnieniami lektora
Z wyjaśnioną gramatyką i wymową
Do oglądania, gdy masz chwilę w ciągu dnia
Do słuchania, gdy uprawiasz sport
Do pobrania i korzystania offline


Nauka i powtórki w aplikacji mobilnej

Oprócz responsywnej wersji Vagaru www możesz skorzystać z aplikacji mobilnej, w której:

Oglądasz wideo 
Poznajesz zwroty i zdania
Powtarzasz na głos
Na prawdziwych przykładach uczysz się gramatyki i wymowy
Dołączasz na webinary
Wybierasz zwroty do powtarzania i realizujesz efektywne powtórki
Piszesz wiadomości w butelce i otrzymujesz informację zwrotną
Nagrywasz się


Archiwum webinarów

Gdy przegapisz webinar lub chcesz posłuchać i obejrzeć ponownie.

Słuchasz lub oglądasz kiedy chcesz
Dodatkowo otaczasz się angielskim
Do pobrania i korzystania offline
Do pobrania i korzystania offline
Utrwalasz słownictwo


Gramatyka i wymowa

Wszystko odbywa się w trakcie Twojej Nauki Samodzielnej, nigdzie nie musisz sięgać dodatkowo

Najczęstsze zagadnienia np. czasy angielskie znajdziesz w osobnym dziale gramatycznym
Krótkie wyjaśnienie zasad i bardzo dużo przykładów, praktyki i mówienia
Gramatyka na przykładach żywego języka
Nauka wymowy z wykorzystaniem realnych materiałów


Społeczność 

Vagaru to przede wszystkim społeczność wspierających się ludzi

Poznajesz innych Vagarowiczów
Znajdujesz swojego language buddy czyli kumpla do wspólnej nauki 
Motywuje Cię to do systematycznej nauki
Umawiasz się z innymi na luźne rozmowy po angielsku


Sekretne metody nauki

Uczysz się jeszcze szybciej i skuteczniej, bo wiesz jak to robić. Otrzymujesz dostęp do nagrań z Masterclass Vagaru

Jak nie bać się mówić
Jak znaleźć czas na angielski
Jak uczyć się słówek
Jak uczyć się języków systematycznie i z przyjemnością

Nr 1

Zadowolenie

Jeden z najchętniej polecanych serwisów w Polsce. 82 pkt Overall Net Promoter Score dla 1000 ankiet.

4k+

Godzin konwersacji

Przeprowadziliśmy już ponad 4 tysiące godzin inspirujących konwersacji

1000+

Tematów

Tyle ciekawych tematów znajdziesz w Nauce Samodzielnej i ciągle tworzymy nowe!

55k+

Wiadomości w butelce

Sprawdziliśmy już ponad 55 tys. komentarzy napisanych po angielsku, Twoje będą kolejne!

Co otrzymujesz w ramach Vagaru?


Codzienna nauka angielskiego dopasowana do Twojego poziomu w formie krótkich filmików wideo + audio wraz z transkryptami, ćwiczeniami metodą Vagaru®, opracowane na podstawie autentycznych filmików z YouTube, TED, znanych filmów, seriali, piosenek
Dostęp na platformie www + aplikacji mobilnej
Nowy plan nauki, cele i przygotowane ćwiczenia na każdy tydzień
5 poziomów zaawansowania (od całkowitych podstaw do C1)
Wyszukiwarkę tematyczną i ponad 700 gotowych lekcji z języka ogólnego oraz Business English z takich dziedzin jak zdrowie, znane piosenki, pieniądze, sceny z filmów, biznes, rozwój osobisty, podróże, technologia, przyroda, historia...

(WARTOŚĆ 2499 PLN)

W każdym miesiącu ponad 40 godzinnych webinariów na żywo z lektorami Vagaru
Bonusowe webinary gramatyczne, leksykalne i z polskim lektorem
Dostęp do nagrań z przeprowadzonych webinariów (archiwum webinariów)

(WARTOŚĆ 999 PLN)

Poprawę wypowiedzi pisemnych przez lektora

(WARTOŚĆ 499 PLN)

Dział praktycznej gramatyki na Vagarach
Dział Sekretne Metody Nauki
Nowość! Społeczność Vagarowiczów i Pokój Otwarty (Open Room)

(WARTOŚĆ 499 PLN)

Rajska atmosfera i nowe znajomości
Naszą wiarę w Ciebie i uśmiech
Twoje efekty

(BEZCENNE)

Super! Zaczynamy przygodę z angielskim!

Subskrypcja kartą

Opłata jednorazowa/BLIK

Specjalna promocja - 50%
197 pln/m-c 
97 pln/m-c!

Cena promocyjna obowiązuje na kolejne miesiące.
Bez umowy. Anulowanie w dowolnej chwili.
Natychmiastowa aktywacja
30 dni - Gwarancja Efektów lub zwrot pieniędzy
Bezpieczne płatności PayU

Specjalna promocja -50%
(dostęp na 3 miesiące)

591 pln 297 pln

Ultra promocja -58%
(dostęp na CAŁY ROK)

2364 pln 987 pln

Cena promocyjna obowiązuje na kolejne miesiące.
Płatność jednorazowa, nie odnawia się automatycznie.
Natychmiastowa aktywacja
30 dni - Gwarancja Efektów lub zwrot pieniędzy
Bezpieczne płatności PayU

Twoje efekty lub zwrot pieniędzy

Jest to bardzo proste.

Dołączasz do Vagaru dzisiaj i zaczynasz swoją przygodę z angielskim w zupełnie nowy sposób niż dotychczas. Korzystasz w pełni z Vagaru przez 30 dni zgodnie z naszymi wskazówkami.

Nie zobaczysz efektów? Napisz do nas. Oddamy Ci 100% pieniędzy, bez zadawania pytań. Nie jesteśmy szaleni, po prostu wiemy na tysiącach przykładów, że to działa, jeśli tylko to wykonasz.

Nie znajdziesz na Vagaru długoterminowych umów ani drobnych druków. Vagaru jest społecznością ludzi, którzy chcą razem wzrastać i wspierać się w codziennej nauce. 

Na Vagaru niczego nie musisz. Ale możesz wszystko. Od zaraz.


Najczęstsze pytania

Od kiedy mogę zacząć?

Od zaraz. Po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz pełny dostęp do Vagaru.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, podczas zamówienia podaj dane do faktury. 

Kupiłem - jak się zalogować?

Po dokonaniu płatności zarejestruj się/zaloguj się na taki sam adres email jaki podałeś w zamówieniu - dostęp włączy się automatycznie.

Jak się z Wami skontaktować?

Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na wszelkie pytania! Napisz do nas przez Facebook lub wyślij maila na adres yourfriends@vagaru.com

Czy płatność kartą jest bezpieczna?

Tak, pozostawienie danych karty w naszym serwisie jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dane są zaszyfrowane i chronione zgodnie z najnowszymi restrykcyjnymi przepisami bankowymi UE. Jeśli nie możesz zapłacić kartą skontaktuj się z nami - pomożemy w wykonaniu płatności w inny sposób.

Na czym polega subskrypcja?

Z Twojej karty co miesiąc pobierana jest taka sama kwota, nie musisz więc pamiętać o wykonaniu przelewu. 

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Wchodzisz w menu po zalogowaniu, zakładka "Płatności" i klikasz "Anuluj subskrypcję" - w ten sposób kolejne płatności nie będą pobierane.

Czy aplikacja mobilna jest dodatkowo płatna?

Nie, w cenie Vagaru otrzymujesz dostęp do serwisu www oraz aplikacji mobilnej.

© Copyright Vagaru® 2016-2023.  Created with LOVE.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

ZOSTAW SWÓJ EMAIL

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj Twój e-mail

Podaj swój adres e-mail, aby uzyskać bezpłatny dostęp testowy do platformy.

Podanie nr telefonu jest opcjonalne. Jeśli zostawisz swój numer telefonu, wyrażasz zgodę na to, że kilka razy w roku napiszemy do Ciebie o najlepszych promocjach i wydarzeniach społeczności Vagaru. Twój nr telefonu nie będzie przekazywany do innych podmiotów. 

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

Uzyskanie dostępu testowego jest możliwe tylko przy zapisie na newsletter. Jeśli chcesz skorzystać z naszej platformy bez konieczności pozostawiania maila napisz do nas wiadomość na yourfriends@vagaru.com

Close