Vagaru jest podejrzanie tanie...

Gdzie jest haczyk? Palmy, słońce, uśmiech, czy nie jest to wszystko zbyt... turkusowe?

Tak, zdecydowanie Vagaru jest jednym z najtańszych rozwiązań na rynku biorąc pod uwagę, co otrzymujesz w ramach subskrypcji.

Wynika to przede wszystkim z wartości, którymi kierowaliśmy się przy tworzeniu platformy. Pochodzę z rodziny, w której korepetycje z angielskiego były poza zasięgiem finansowym i moim celem było stworzenie rozwiązania, na które będzie stać absolutnie każdą osobę.

Zaoferować cały miesiąc nauki, kontakt z lektorem, społeczność i zanurzenie w prawdziwym angielskim w cenie jednej lekcji - to cel który postawiliśmy przed sobą.

Kiedy tworzyliśmy Vagaru większość osób, którym przedstawialiśmy pomysł pukało się w głowę, zakończyliśmy również porażką poszukiwanie inwestora.

Vagaru powstało i urosło organicznie zapewne przez naszą niezachwianą wiarę, że wszystko jest możliwe oraz wiedzę, że ta metoda naprawdę działa.

Tworząc Vagaru skorzystaliśmy z dźwigni Internetu i nowoczesnych technologii, (niebawem nowe funkcje z AI), co umożliwia zachowanie niskiej ceny.  Wciąż jednak zachowujemy dominującą rolę człowieka i kontaktów międzyludzkich w procesie nauki, jak już wiesz nie jest to kolejna apka do przeklikania i rzucenia w kąt. Mamy nadzieję, że to właśnie czyni Vagaru miejscem wyjątkowym.

OK. A haczyk?

Haczyk jest tylko jeden - to TY musisz zrobić teraz swoją robotę: masz wiedzę jak oraz potężne narzędzie. Jednak to właśnie TY wykonujesz ruch mieczem.

Jeśli zależy Ci, żeby wydać na swoją naukę więcej 😉 i otrzymać indywidualne wsparcie i prowadzenie, popracować głęboko nad swoimi przekonaniami, strachem i blokadą przed mówieniem, mamy dobrą informację, możesz wziąć udział w naszym coachingu "Przemiana językowa".

Zobacz co piszą, osoby, które dołączyły:

Tylko teraz w abonamencie miesięcznym -50%, z możliwością odwołania w dowolnym momencie i 30 dniową gwarancją satysfakcji: